AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. KARABULUT, Emekli Personelle Bir Araya Geldi

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. KARABULUT, Emekli Personelle Bir Araya Geldi

-Narinkale Gazetesi-

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut, Üniversitemizde yıllarca görev yaptıktan sonra emekliye ayrılan akademik ve idari personellerle bir araya geldi.

AİÇÜ Konukevinde düzenlenen programa, Rektör Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mucip Genişel ve Prof. Dr. Serkan Kapucu, emekliye ayrılan akademisyen ve idari personeller katıldı.

Eğitim ve akademik dünyanın kalbinde yer alan Üniversitemize yıllarca emek verdikten sonra emekliye ayrılan personellerle bir arada olmaktan dolayı mutlu olduklarını belirten Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut, “Üniversitemizin tarihine tanıklık etmiş, bugün ise emekli olan öğretim üyeleri ve idari personellerimiz bizim için birer hazinedir. Onların yaşam boyu süren emekleri ve kazandıkları tecrübeler, Üniversitemizin, şehrimizin, toplumumuzun ve Ülkemizin geleceği için vazgeçilmez bir kaynaktır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 2024 yılını ‘Emekliler Yılı’ ilan ederek kıymetlerini bir kez daha ortaya koyduğu emeklilerimizin değerini ve katkılarını daima hatırlayarak, onlara olan minnetimizi ifade ediyoruz” diye konuştu.

Programda, Üniversitenin emekli kimlik kartı, akademisyen ve idari personel emeklilere takdim edildi. Emekli personellerimiz, bu kartla Üniversitedeki tüm sosyal tesislerden indirimli bir şekilde hizmet alabileceklerdir.