Anasayfa
Geri Dön

Ağrı Valisi Süleyman Elban, Doğubayazıt'ta iftara katıldı, Çetenli köyünü ziyaret etti

Ağrı Valisi Süleyman Elban, Doğubayazıt'ta belediye tarafından düzenlenen iftara katıldı.

Elban, Doğubayazıt Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programına katılmak üzere ilçeye geldi.

Doğubayazıt Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Ulaş Akhan tarafından karşılanan Elban, şehir merkezinde düzenlenen iftar programında bin 500 Doğubayazıt’lıyla beraber orucunu açtı.

Elban, burada yaptığı konuşmada, Doğubayazıtlılar ile aynı sofrayı paylaşmanın mutluluğunu yaşadığını ifade ederek, şunları kaydetti:

"Ülkemizde huzurun, barışın ve kardeşliğin zirveye çıktığı bu günlerde sizlerle aynı havayı, aynı iklimi teneffüs etmek, kardeşliğimizi, birliğimizi bir kez daha vurgulamak için bugün burada aynı sofrayı paylaşıyoruz. Ramazanın bu güzelliği, inşallah önümüzdeki dönemlerde de devam eder ve yarınlarımızın da birlik, beraberlik içerisinde geçmesine vesile olur diye temenni ediyorum. Ben bu vesileyle şimdiden ramazan bayramınızı tebrik ediyorum. Rabbim tutmuş olduğumuz oruçları kabul eylesin inşallah."

Elban, iftar programının ardından beraberindeki heyetle İnegöl Caddesi'nde yürüyüş yaparak, ilçe halkıyla selamlaşıp sohbet etti.

ÇETENLİ KÖYÜNÜ ZİYARET

Doğubayazıt’a ziyarette bulunan Vali Süleyman Elban iftar öncesi, Kaymakam Ulaş Akhan ile birlikte Çetenli köyünü de ziyaret ederek vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.AA

Günün Diğer Haberleri