SEÇİM BİTTİ DOĞUBAYAZIT İÇİN HİZMET ZAMANI..


Bu makale eklenmiş ve 13312 kez görüntülenmiştir.
Erhan BAYDAR

30 Mart mahalli seçimler, üç aydan fazladır gündemin birinci maddesi olarak tartışıldı konuşuldu ve şükürler olsun tamamlandı. Demokrasi gereği yapılan seçimlerle halk iradesi kazanmış oldu. Bundan sonraki iş, yeni mahalli yöneticilerin bir dahaki seçime kadar çalışmasıdır..

İlçemizde, Ak Partiden Hikmet Şahin ile Demokrasi ve Barış Partisinden Av. Murat Rohat Özbay Belediye Başkanlığına aday olmuş İl Genel Meclisi üyeliği, Belediye Meclisi üyeliği ve Muhtarlıklar için çok sayıda aday bu seçimde yarışarak güzel, seviyeli bir seçim çalışması sergilemişlerdir. Parti yöneticileri, milletvekilleri, yöneticiler ve halk seçimin huzuru ve güvenine hassasiyet göstererek, katkıda bulunmuşlardır. Böylece seçimler neticesi Doğubayazıt Belediye Başkanını ve diğer mahalli yöneticilerini seçmiştir.

Yukarıda belirttiğim gibi seçim bitti hizmet zamanıdır. Sadece ilçemiz için değil, Ağrı genelinde hangi partiden olursa olsun görev alan yöneticiler bir an önce hizmete yönelik çalışmalara odaklanmalı, varsa mevcut yatırımların devamı ile seçimler süresince planladıkları projelerini hayata geçirmek için çalışmalıdırlar..

Zira, çok hem de çok sorunu olan Ağrı ve ilçeleri için her dakika önemlidir.

Bundan böyle kazanan ve göreve başlayan tüm seçilmiş kişiler başarılı olmak için seçimleri geride bırakıp halkı kucaklayarak, hizmet üretmek durumundadır.

Bu anlamda halkın hizmete yönelik talep, öneri ve eleştirileri dikkate alındığı sürece başarılı olunacağı gerçeğini unutmamak gerekir.

Doğubayazıt’ın genç Belediye Başkanı Sayın Murat Rohat Özbay’ı, İl Genel Meclisi üyelerini, Belediye Meclisi üyelerini, mahalle ve köy muhtarlarımızı hizmet ve yatırım noktasında birlik ve beraberlik içinde çalışacakları temennisi ile tebrik ediyor, hayırlı ve uğurlu hizmetlere vesile olmalarını diliyoruz. -Erhan BAYDAR-

 

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Narinkale Gazetesi
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi