Ramazan ve İnfak Konulu Resim ve Kompozisyon yarışmaları Sonuçlandı

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın, Ortaokullar arasında “Ramazan ve İnfak” konusunda farkındalık oluşturmak ve gençlere “İnfak” kültürü kazandırmak, Gençlerle Gençlik koordinatörlerini buluşturup kaynaştırmak amacıyla tüm Türkiye’de düzenlemiş olduğu Ramazan ve İnfak Konulu Resim ve Kompozisyon yarışmaları İlçemizde de yapıldı.
Bu haber 2019-06-01 04:52:43'te eklenmiştir

Haber:Narinkale Gazetesi

     Diyanet İşleri Başkanlığı’nın, Ortaokullar arasında  “Ramazan ve İnfak” konusunda farkındalık oluşturmak ve gençlere “İnfak” kültürü kazandırmak, Gençlerle Gençlik koordinatörlerini buluşturup kaynaştırmak amacıyla tüm Türkiye’de düzenlemiş olduğu Ramazan ve İnfak Konulu Resim ve Kompozisyon yarışmaları İlçemizde de yapıldı.

    Diyanet İşleri Başkanlığı Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Ortaokullar arası düzenlenen Resim ve Kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrenciler bu vesile ile İlçe Müftüsü Adem ÖZDEMİR tarafından maddi olarak ödüllendirilip kendilerine ve emeği geçen öğretmenlerine teşekkür etti.

    Buna göre; Kompozisyon yarışmasında Halife Yusuf İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Ekinnur İÇTEN birinci, Savcı Hakan Kılıç Ortaokulu öğrencisi Sadanur TABAR ikinci, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencisi Fidan DAŞTAN üçüncü oldu. Resim yarışmasında ise İlçemiz İshakpaşa Ortaokulu öğrencisi Şevval SALMAN birinci, Halife Yusuf İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Havin ÖZER ikinci,  Hüsnü ÖZYEĞİN Ortaokulu öğrencisi Didem ÖZENGE üçüncü oldu.

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DOĞUBAYAZIT haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Narinkale Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri