Ben değil vatandaş söylüyor.. O BİZDEN BİRİ - Aleattin ASLAN - Ağrı Gazeteciler Cemiyet Başkanı


Bu haber 2019-06-01 04:42:20'te eklenmiştir

Ben değil vatandaş söylüyor..  Aleattin ASLAN - Ağrı Gazeteciler Cemiyet Başkanı

O BİZDEN BİRİ


Savcı sayan  başkanla iftarlar bir başka oluyor.
    Ağrı Belediye Başkanımız Savcı sayın toplumda muteber gören, karşılığı olan,  sözüne güvenilen, fakir fukara tarafından sevilen, Allah korkusu olan, kul hakkından korkan, mazluma karşı şefkatli, ZALIMLARA karşı ise Arslan yürekli bir yapıya sahiptir.
Yeri gelir diklenir, yeri gelir vatandaşlarına karşı,  meyve veren ağaç gibi yerlere eğilir.

Yerel seçimlerin gelmesiyle birlikte Adalet ve kalkınma Partisinin Belediye Başkan adayı olarak tercih edilmiş ve seçimi büyük farkla kazanmış.

Tasarrufu seven başkan Sayan seçim sonrası Mübarek Ramazan ayını en iyi değerlendiren bir program izledi, protokol yemeklerin de olması gerekenler haricinde onu pek göremedik.

Eşle dostla iftar yapmak yerine kendisine emanet edilen Ağrı halkının içinde olmayı ve onlarla iftar yaparak halkın dert ve sorunlarını isteklerini yerinde görmeyi tercih etti.

Her akşam iftar programlarını Millet bahçesinde düzenlenen iftara bende icabet ettim.
Dua ve iftar sonrası ağrı halkıyla çay içip sohbet eden Sayan gençlerden, yaşlılardan, analardan, bacılardan dua üstüne dua, takdir üstüne takdir alıyordu.

Hoş vatandaşlara çılgın projeler ve buna benzer siyasi söylemlerde de bulunuyordu,  ama vatandaş onu severken, kucaklarken bir başka kucaklıyordu.

vatandaşa sordum? Başkan  Sayan’la  muhabbetin ne diye!.. Onu bu kadar çok sevecek sizin için ne yaptı diye sordum.  Aldığım cevap gayet netti.

Vatandaş Başkan Savcı Sayan  için şu cevabı verdi. ‘O BİZDEN BİRİSİ’

Elbetteki o bizden birisi kelimesinin altında büyük derinlikler sevgi var bunlara fırsat buldukça daha sonra değineceğim.
Bu arada Başkan Sayan’la  bizler nemi konuştuk, neler konuşmadık ki, çok şeyler konuştuk çok.
  Emin olun buraya sığmayacak kadar çok konuştuk, az bekleyin bizi de takip edin emin olun yazdıklarımız ve yazacaklarımız sizleri mutlu edecek, ama hesabı olanların hesapları bozulduğu için mutsuz olanlarda çıkacaktır.

Şu mübarek günleri bir hayırlısıyla atlatalım bakalım. 

Başkanlarını sadece ve sadece yanlarında görmekle mutlu olan vatandaşlarımızın aldığı keyf ve mutluluktan bizlerde nasiplenelim.

Teşekkürler başkan Sayan, sen vatandaşın yüreğine dokunmuşun, Rabbimde senin yüreğine dokunur, yalnız değilsin, koca bir halk arkanda. Rabbim yolunu açık etsin                   

    Hayırlı bayramlar hayırlı günler dileklerimle...

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer AĞRI haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Narinkale Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri