PTT'DEN KİŞİYE ÖZEL PUL

Haber:Sait BAYDAR PTT'nin yeni uygulaması olan kişisel pul hizmeti ile özel zamanlara ait fotoğraflar ölümsüzleşiyor.
Bu haber 2019-05-16 12:59:29'te eklenmiştir

Haber:Sait BAYDAR

PTT'nin yeni uygulaması olan kişisel pul hizmeti ile özel zamanlara ait fotoğraflar ölümsüzleşiyor.

Gerçek ve tüzel kişiler tarafından gönderilen objelerin pul olarak basılmasını ve bunların hatıra olarak veya postada kullanılmasını kapsayan "kişisel pul" hizmetiyle posta gönderileri değerlenecek.

Uygulama ile ilgili açıklama yapan Doğubayazıt PTT Müdiresi Hülya KARACA AKKUŞ, "Basılması için tercih edilen objeler, belirli bir olayın anısı, ticari bir ürünün tanıtımı, kuruluş yıl dönümü, evlilik yıl dönümü, doğum günü, mezuniyet töreni, Anneler Günü ve Babalar Günü kutlamaları gibi özel amaçlar taşıyabiliyor.

Kişisel pul, gerçek ve tüzel kişilerin talebi üzerine ücreti karşılığında Şirketimizce basılıyor. Kişisel Pul sahibi olabilmek için, Doğubayazıt PTT Müdürlüğü, kişisel pul başvuru formu ve kişisel pul sözleşmesi temin edilmesi gerekiyor.

Sevdiklerimiz tarafından el yazılarıyla yazılmış bir mektubun üzerinde onun resmini pul olarak görmek o mektubu daha da değerli kılacaktır. Yolu gözlenen bir askere, yurtdışında çalışan bir yakına yazılan mektubu, üzerinde kendi resmimizin veya kendimizce belirlenecek herhangi bir resmin bulunduğu pul ile gönderilmesi, mektuba farklı bir anlam kazandıracaktır. Geleceğe hoş bir iz bırakmak isteyen müşterilerimizin hiçbir zaman değerini kaybetmeyen ve hatta yıllar geçtikçe daha da değer kazanan Kişisel Pul siparişi verebilmeleri için kimlikleriyle birlikte en yakın PTT işyerlerine müracaat etmelerinin yeterli olacaktır. İrt.Tel: 0472 312 73 85 - 0472 312 73 84

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DOĞUBAYAZIT haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Narinkale Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri