Vali Elban başarılı sporcuları ödüllendirdi


Bu haber 2019-05-07 12:39:35'te eklenmiştir

- Ağrı Valisi Süleyman Elban, ulusal ve uluslararası müsabakalarda başarılı olan öğrencileri kabul etti

- Vali Elban:

- "Maşallah çocuklarımız hemen hemen her hafta farklı branşlarda derece alıyor, başarı elde ediyor"

AĞRI (AA) - Ağrı Valisi Süleyman Elban, ulusal ve uluslararası yarışmalarda derece elde eden Ağrılı başarılı öğrencileri kabul etti.

Vali Elban, Antalya'nın Alanya ilçesindeki Türkiye Bedensel Engelliler Yüzme Yarışmasında 4 dalda Türkiye Şampiyonluğu elde eden Süleyman Emin Erim, Bolu Gerede'deki Balkan Şampiyonasında 5 kilometre klasik stilde üçüncü olan Zozan Malkoç, Ulusal Akıl ve Zeka Oyunları Koridor Turnuvasında Türkiye ikincisi olan Ege Murat ve "Bir Şiir Bir Nefes" Gençler Arası Şiir okuma yarışmasında Türkiye birincisi olan Çağla Karip'i makamında kabul etti.

Beraberinde Gençlik ve Spor İl Müdürü Cihan Demir ve antrenörleriyle gelen sporcuları altınla ödüllendiren Vali Elban, sporcu ve antrenörlerini başarılarından dolayı tebrik etti.

Başarılı olmanın kolay olmadığını, başarının çalışanın hakkı olduğunu ve çalışanın her şeyi başaracağını söyleyen Elban, başarılı olmanın kimsenin tekelinde olmadığını ve Ağrı'da görev yaptığı sürede Ağrılı gençlerin çok başarılı olduğuna dikkati çekti.

Elban, "Bizim gençlerimiz hem değişik spor dallarında hemde farklı alanlarda ulusal ve uluslararası yarışmalarda inanılmaz başarılı sonuçlar elde ediyorlar. Antrenörleri, hocaları, idarecileri ve aileleriyle kolektif bir şekilde çalışarak bu çalışmanın sonucunu alıyorlar. Bu bize şartların her halükarda başarıda bir avantaj oluşturacağını gösterir. Ama tek başına şartlar başarının tek kriteri yada başarısızlığın tek kriteri değildir." diye konuştu.

-"Ben çok gururlandım. Bu gururum sürekli devam ediyor"

İklimin sert geçtiği Ağrı'da zor şartlar altında sporcuların çok ciddi başarı elde ettiğini bununda çalışmanın her zaman başarı getireceğini gösterdiğini ifade eden Elban, şunları kaydetti:

"Ben çok gururlandım, bu gururum sürekli devam ediyor. Maşallah çocuklarımız hemen hemen her hafta farklı branşlarda derece alıyor, başarı elde ediyor. Gururlanmanın yanı sıra çokta mutlu oldum. Çünkü bu ve benzeri şeyler ilimizde her alandaki kaliteyi, başarıyı ve bir adım öne geçmeyi sağlayacak. Bizim düşünmediğimiz bir alanda yaptığımız bir çalışma çok farklı alanda da olumlu etkiler gösterebiliyor."

Konuşmaların ardından sporcularla sohbet eden Vali Elban, fotoğraf çekiminin ardından sporcuları uğurladı.

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer AĞRI haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Narinkale Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri