Doğubayazıt Güven caddesi ismi “ABDULLAH BAYDAR CADDESİ” olarak değiştirildi

-Haber: Sait BAYDAR- Çiftepınar mahallesi Güven caddesine Doğubayazıt Belediyesi Eski Başkanı Merhum Hacı Abdullah Baydar’ın adı verilerek “ABDULLAH BAYDAR CADDESİ” olarak değiştirildi. İsmi değiştirilen cadde ve sokaklara Belediye numarataj servisi levhaları takmaya başladı.
Bu haber 2019-02-26 05:17:12'te eklenmiştir

-Haber:Sait BAYDAR-

 

Çiftepınar mahallesi Güven caddesine Doğubayazıt Belediyesi Eski Başkanı Merhum Hacı Abdullah Baydar’ın adı verilerek “ABDULLAH BAYDAR CADDESİ” olarak değiştirildi.

İsmi değiştirilen cadde ve sokaklara Belediye numarataj servisi levhaları takmaya başladı.

Doğubayazıt Belediye Meclisinin Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ulaş Akhan Başkanlığında 12.03.2018 tarihinde yapılan toplantıda 4-45 sayılı karar ile bazı cadde ve sokaklara, ilçemize hizmet ve katkılarda bulunan tarihi, sosyal ve kültürel hayatımızda yer tutmuş kişilerin adı verilmişti.

Bu kararla Çifte pınar mahallesi Güven Caddesine, Doğubayazıt Belediyesi Eski Başkanı Merhum Hacı Abdullah Baydar’ın adı verilerek “ABDULLAH BAYDAR CADDESİ” olarak değiştirilmişti.

Belediye Meclisinin aldığı bu karar, ilçemizde memnuniyetle karşılanmıştır. Hizmet etmiş insanların adlarının cadde, sokak, park ve bahçe gibi yerlere verilmesi tarih ve kültürümüze büyük katkı sunacak aynı zamanda güzel bir vefa örneğidir.

Önceki Kaymakamımız ve Belediye Başkan vekilimiz Sayın Ulaş Akhan’ın ilçemizde yaptığı güzel hizmetler yanında, Millet gönlünde yer eden şahsiyetleri Meclis Gündemine getirerek sergilediği irade ve Belediye Meclisinin aldığı karar çok olumlu karşılanmıştır.

Belediyemizin bundan sonraki çalışmalarında da Cadde ve sokaklarımız ve önemli yerlerde anlamsız isimlerin yerine anlam ifade edecek isimlerin yer alması dileğiyle..

 

 

 

 

 

 

 

 

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DOĞUBAYAZIT haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Narinkale Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri