TEKİRDAĞ KAPAKLI SANAYİCİLER İLKOKULUNDAN DOLAKLI KÖYÜNE GİYİM KIRTASİYE YARDIMI

İlçemiz Dolaklı İlk ve Ortaokuluna Tekirdağ Kapaklı Sanayiciler İlkokulu Okul Aile Birliği tarafından 70 Koli 3 Çuval olarak Giyim, Ayakkabı, Kırtasiye, Laboratuvar Malzemesi, Yazıcı Anaokul Malzemeleri ve özellikle İlkokul öğrencilerinin Yoğurt kabından kalıp yaparak kendi elleriyle ördükleri atkı-bere ve içerilerine yazdıkları mektupları gönderdiler.
Bu haber 2018-12-27 13:14:03'te eklenmiştir

Haber:Erhan BAYDAR

    İlçemiz Dolaklı İlk ve Ortaokuluna Tekirdağ Kapaklı Sanayiciler İlkokulu Okul Aile Birliği tarafından  70 Koli 3 Çuval olarak Giyim, Ayakkabı, Kırtasiye, Laboratuvar Malzemesi, Yazıcı Anaokul Malzemeleri ve özellikle İlkokul öğrencilerinin Yoğurt kabından kalıp yaparak kendi elleriyle ördükleri atkı-bere ve içerilerine yazdıkları mektupları gönderdiler.

 

     Okul Aile Birliği Başkanı Saadet Arslan ve Okul Aile Birliği üyeleri Gamze Yıldırım ve Zafer Güler gazetemize yaptıkları açıklamada Tekirdağ Kapaklı Sanayiciler Okulu Müdürümüz Alpay Arı’nın 12 yıl önce ilk öğretmenliğini yaptığı okul olan Dolaklı ilkokulu bizler için çok önem arzediyordu. Çünkü her sohbette Doğubayazıt’ı ve öğretmenlik yaptığı Dolaklı köyünü anlatmaları bizlerde böyle bir düşünceye sebep oldu. 1600 km. uzaklıktan buralara kadar gelip öğrenci ve öğretmenlerimizin mutluluklarına ortak olmak istedik. Tekirdağ Kapaklı’daki İlçe Esnafı, Belediye Başkanımız ve STK’ların bizlere verdikleri destekleri için özellikle teşekkür ederken Dolaklı köyünde bizlere gösterdikleri misafirperverlikten dolayıda ayrıca teşekkür ederiz.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DOĞUBAYAZIT haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Narinkale Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri