Türkiye Finans, Ağrı şubesinin açılışını gerçekleştirdi


Bu haber 2018-12-06 18:11:30'te eklenmiştir

Türkiye Finans, Ağrı şubesinin açılışını gerçekleştirdi Hayata Katılım Bankası stratejisi ile büyümesini sürdüren Türkiye Finans,

Ağrı Merkez’de hizmete soktuğu yeni şubesinin açılışını il kamu kurumlarından üst düzey yetkililerin de katılımı ile gerçekleştirdi.

Türkiye Finans Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Necati Özdeniz ve Bankanın üst düzey yöneticilerinin de katıldığı 6 Aralık tarihinde gerçekleşen şube açılışına Ağrı il protokolünden temsilciler de iştirak etti. Ağrı’daki şubesi ile Türkiye Finans, toplam 66 ilde, 302 şubeye ulaştı.

Hayata Katılım Bankası stratejisi ile kurum kimliğini yenileyen Türkiye Finans, bu stratejiyi yeni şubeler, yenilikçi ürün ve hizmetlerle destekliyor. Kasım sonu itibarıyla tüm Türkiye’deki şube sayısını 301’e çıkaran Türkiye Finans’ın, Ağrı’daki şubesi ile Türkiye genelindeki şube sayısı 302 oldu.

Türkiye Finans, yılsonuna kadar hem ticari ve hem de perakende şube ağına tüm Türkiye genelinde 4 yeni şube daha eklemeyi planlıyor.

Açılışta konuşma yapan Türkiye Finans Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Necati Özdeniz, “Şubelerimizi dağıtım ağımızın en önemli kanallarından biri olarak görüyoruz. Bu nedenle 2018 sonuna kadar şubeleşmeye devam edeceğiz. Yılsonuna kadar ülkemizin dört bir yanında açtığımız şubeler ile daha fazla noktada müşterilerimize hizmet verip, iş ağımızı büyüteceğiz. Yurtiçinde portföy kalitemizden ödün vermeden pazar payımızı artırmayı; inovatif ürün ve hizmetlerle, iyi yetişmiş insan kaynağımızla ve yeni şubeler ile mükemmel müşteri deneyimi sağlayarak hedeflerimize ulaşmayı planlıyoruz.” Yeni dönemde “Hayata Katılım Bankası” stratejisini benimseyen Türkiye Finans, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren ve onların hayatlarını kolaylaştıran yenilikçi ürünleriyle hizmet vermeye devam edecek.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer AĞRI haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Narinkale Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri