Serhat illeri Ardahan, Ağrı, Iğdır ve Kars'ın sosyoekonomik profili çıkartıldı


Bu haber 2018-12-03 17:36:06'te eklenmiştir

ARDAHAN (AA) - İçişleri Bakanlığına bağlı 4 kişilik ekip, halkın beklentilerinin belirlenmesi için Ardahan, Ağrı, Iğdır ve Kars'ın sosyoekonomik profilini çıkardı.

İçişleri Bakanlığı İç Güvenlik Stratejileri Dairesi Başkanlığınca serhat illerini kapsayan "Sınır İl ve İlçelerinin Sosyoekonomik Profilleri' konulu çalışma gerçekleştirildi.

Bu çerçevede bölgeye gelen 4 kişilik uzman ekip, İran sınırındaki Ağrı, Ermenistan ve Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti sınırındaki Iğdır, Ermenistan sınırındaki Kars ve Gürcistan sınırındaki Ardahan'da yer alan sivil toplum kuruluşları ve çeşitli kurum ve kuruluşların temsilcileri ile görüşmeler yaptı.

Bu kentlerin ilçelerinde de görüşmeler gerçekleştirerek 4 ilin sosyoekonomik profilini çıkaran ekip, durumu rapora dönüştürdü.

Bölgede son olarak Ardahan'ın Çıldır ve Posof ilçelerindeki görüşmelerin tamamlanmasının ardından hazırlanan raporun, İçişleri Bakanlığına sunulacağı belirtildi.

Projenin, Bakanlığın söz konusu illerdeki çalışmalarının sahaya yansımaları ile halkın beklentilerinin tespiti amacıyla yapıldığı öğrenildi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer AĞRI haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Narinkale Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri