DOĞUBAYAZIT DEVLET HASTANESİ ENFEKSİYON DOKTORUNA TEŞEKKÜR, YÖNETİMİNE ÖNERİ.

Hemşehrimiz Rıfat Sarıhan, şu an Doğubayazıt Devlet Hastanesi Enfeksiyon bölümünde yatmaktadır. Bazı sorun ve sıkıntılarına istinaden yazmış olduğu dilek ve temennilerini aynen yayımlıyoruz.
Bu haber 2018-12-03 09:55:29'te eklenmiştir

Hemşehrimiz Rıfat Sarıhan, şu an Doğubayazıt Devlet Hastanesi Enfeksiyon bölümünde yatmaktadır. Bazı sorun ve sıkıntılarına istinaden yazmış olduğu dilek ve temennilerini aynen yayımlıyoruz.

Sayın yetkililer;

Geçtiğimiz günlerde kolumdan ameliyat oldum, platinlerden dolayı enfeksiyon oluşmuş bu nedenle enfeksiyon bölümünde Dr. Demet ÖKKE sorumluluğunda tedavi görmekteyim. Dr. Demet hanımın hastalarına karşı ilgili, güleryüzlü ve vefakar tutumu, servis sorumlu hemşire arkadaşların duyarlı davranmaları gayet iyi ve güzel hepsine teşekkür ederim.

Tek sorun hasta odalarında bulunan refakatçi koltukları hasta yakınlarına hakaret bir biçimde defalarca ilgili enfeksiyon servisi sorumlusu Dr. Demet hanım ve servis sorumlusu hemşiresi tarafından resmi olarak istenmesine rağmen değiştirilmemiştir.

Kaloriferler yeterli yanmamakta, hasta odalarında bulunan lavabolarda sular boşa akmakta duşlar göstermelik yapılmış.

Hasta odalarında bulunan yataklar kırık yada kumanda işlemleri yapamaz durumundadır.

Ağrı kamu hastaneleri Genel Sekterliği ve Devlet hastanesi başhekimliği ile koordineli olarak bu konuya hassasiyet göstermelidirler.

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DOĞUBAYAZIT haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Narinkale Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri