Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde (AİÇÜ) İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Verildi


Bu haber 2018-11-08 09:47:30'te eklenmiştir

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesince (AİÇÜ) üniversi İş Sağlığı ve Güvenliği Kurum Koordinatörlüğümüz tarafından 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) kanunu kapsamında tüm idari ve akademik personelimiz ile staj uygulaması zorunluluğu bulunan öğrencilerimize İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi verildi.

Kültür ve Kongre Merkezi Osmanlı Salonunda gerçekleşen eğitimlerde İş Sağlığı ve Güvenliği Kurum Koordinatörümüz Dr. Öğretim Üyesi Pınar BAYKAN “İş Sağlığı ve Güvenliğinde Temel Kavramlar” A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı İrfan SAYAR ise  “Ofis Ortamında Ergonomi” başlıklı sunumlarını gerçekleştirdiler.

Verilen eğitimlerle kurumumuzda İSG kültürü ve farkındalığının artırılması amaçlanırken, yaşanabilecek olası iş kazalarının önceden alınacak önemlerle en aza indirilmesi hedefleniyor. 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer AĞRI haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Narinkale Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri