Doğubayazıt Kaymakamı başkanlığında Milli Eğitimde toplantı


Bu haber 2018-10-12 07:36:27'te eklenmiştir

-Haber: M. Cemil BAYDAR-

Doğubayazıt Kaymakamı Zafer ENGİN Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YARDIMCI ve Şube Müdürlerimizin Katılımıyla, Okul Müdürleri ve Müdür Yetkili Öğretmenlerle Toplantı Yapıldı.

Doğubayazıt Kaymakamı Zafer ENGİN Başkanlığında YARDIMCI ve Şube Müdürleri katılımıyla, okul müdürleri ve müdür yetkili öğretmenlerle toplantı yapıldı.

Toplantıda İdareci Onayları, Hizmetiçi Eğitim, Resmi Yazışmalar ve Görüşmeler, İnceleme ve Soruşturmalar, Okulların Fiziki Sorunları, Okullardaki eski kullanılmayan demirbaşlar, DYK ve Egzersizler, Taşıma İş ve İşlemleri, Okuma Saati,  Sosyal Kültürel ve Sportif Etkinlikler, Belirli Gün ve Haftalar, Kodlama ve Robotik, DYNED, Deneme Sınavları ve Bilgi Yarışmaları, Tiyatro, Gazete ve Dergi, Ayın Öğretmeni – Ayın İdarecisi, Vakit Çizelgeleri, Projeler, İzinler ve Öğretmenlerin Kurumlara Gelişleri, Milli Eğitim (MEBBİS, E-OKUL, DYS, WEB SİTESİ, E-POSTA) Web Ortamları konularında gerekli bilgiler verildi. Okulların sorunları dinlendi.

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DOĞUBAYAZIT haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Narinkale Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri