Ağrı Milli Eğitim Müdürü Yakup Turan “Okula gitmeyen çocuk kalmasın”


Bu haber 2018-07-25 10:00:06'te eklenmiştir

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Yakup Turan, çeşitli nedenlerle okula gidemeyen çocukların eğitime kazandırılması için yeni bir ekip kurarak, ailelerle görüşme çalışmalarına başlandığını bildirdi.

Turan, il merkezi ile Doğubayazıt, Diyadin ve Taşlıçay ilçelerinde yapımı devam eden okulların inşaatları ile tadilat çalışaması yapılan okulları ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

İncelemelerinin ardından açıklama yapan Turan, çocukların daha rahat ortamda eğitim görmeleri için çaba gösterdiklerini ifade etti.

Yaz döneminde, fiziki ortam iyileştirmelerinin yanında çeşitli nedenlerle okula devam edemeyen çocukların eğitime kazandırılmaları için de özel çalışma yürüttüklerini ifade eden Turan, şunları kaydetti.

"Yeni bir ekip kurarak il genelinde çeşitli nedenle okula devam edemeyen öğrencilerimizin aileleriyle görüşülerek çözüm yolları üzerinde çalışılacaktır. Öğrencilerimizin aileleri ikna edilerek tekrar okula kazandırılması çalışmaları yapılacaktır. Okul öncesi eğitimi kapsamında okul müdürlerimiz alan taraması yaparak minik öğrencilerimizin okullarımıza kayıtlarını alacaktır.".

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer AĞRI haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Narinkale Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri