HÜDA PAR Doğubayazıt, Eleşkirt ve Taşlıçay ilçe başkanlıkları açıldı

Doğubayazıt, Eleşkirt ve Taşlıçay ilçelerinde ilçe başkanlıklarının açılışını gerçekleştiren HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Doyar, diğer partilerden farklarının dürüst ve ilkeli siyasete imza atmaları olduğunu söyledi.
Bu haber 2018-06-07 05:00:16'te eklenmiştir

     Doğubayazıt, Eleşkirt ve Taşlıçay ilçelerinde ilçe başkanlıklarının açılışını gerçekleştiren HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Doyar, diğer partilerden farklarının dürüst ve ilkeli siyasete imza atmaları olduğunu söyledi.

     Açılışa HÜDA PAR Eğitim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı M. Ali Doyar, İstişare Kurulu Üyeleri Zeynel Abidin Gülsever, HÜDA PAR Ağrı milletvekili adayları Şaban Gökhan, Burhan Aslan, Cemal Arvas, Doğan Özmen, İl Başkanı Ahmet Karhan, Eleşkirt İlçe Başkanı Nurettin Polat ve diğer ilçe başkanlıklarından katılım gerçekleşti.

   Açılış öncesi bir dua yapan HÜDA PAR Eğitim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı M. Ali Doyar, kurdeleyi keserek, partililerle birlikte ilçe başkanlığına geçtiler.

     Burada bir konuşma yapan Doyar, ahiretlerine zarar verecek bir yetkiyi istemediklerinin altını çizdi.

M. Ali Doyar, "Diyoruz ki biz, halkımıza, insanlarımıza, hak üzere adil bir hizmet inşallah yapmaya çalışacağız. Allah-u Teala, O'nun razı olacağı şekilde çalışmayı nasip eylesin. Eğer bizim aleyhimize geçecek, ahiretimize zarar verecek bir yetki olursa biz bunu istemiyoruz. Bunun için biz kendimizden eminiz." dedi.

    Yapılan açılışın ardından Doyar ve beraberindekiler, kalabalık bir konvoy ile Doğubayazıt ilçesine geçtiler. Uzun bir araç konvoyu ile ilçe merkezini dolaşan heyet, daha sonra ilçe başkanlığına geçtiler.

    Burada da ilçe başkanlığının açılışını gerçekleştiren Doyar, hak yolda insanlığa katkı sunacaklarını belirtti.

    Doyar “Allah'tan, ilçe başkanlığımızı hayırlara vesile kılmasını diliyorum. Allah’ın (cellecelaluhu) rızası doğrultusunda yol çıktık. İnşallah açtığımız her yer, bu kutlu yolda bir adım olur bize. Doğubayazıt’ımızda da hür neferler olarak, elimizden geldiği kadarıyla inşallah hak yolda insanlarımıza katkılar sunacağız.” dedi.

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer AĞRI haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Narinkale Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA