GELECEĞİN UMUDUYUM DURMUYORUM İYİLİĞE PEDAL ÇEVİRİYORUM

00:00:00 | 2019-07-09

Doğubayazıt İlçe Müftülüğünün Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünce ortaklaşa düzenlediği "Geleceğin Umuduyum Durmuyorum İyiliğe Pedal Çeviriyorum" Sloganıyla sağlıklı yaşam, zinde bir düşünce güne mutlu başlama amacıyla gençlerle pedal çevirdiler.

Bakanlığın ve Diyanet Başkanlığın arasında ki protokol gereği ilçede ortaklaşa yaptıkları çalışmalara bir değerde güzel bir çalışmayla aileler, çocuklar ve bütün çalışanlarla anlamlı bir projeyi ilkini yaptılar.

İlçe Müftü Vekili Mehmet Dursun’un açıklamasında:2 kurumun ortaklaşa düzenlediği çalışmada Gençler Ahmedi Hani Cami'sinden başlayıp, şehir merkezinden Ağrı Dağı eteğindeki jandarma noktasına kadar pedal çeviren gençlerimiz Doğubayazıt Gençlik Merkezimizde son buldu.2 kurumun ortaklaşa hazırlanan kahvaltı ikramıyla programımız devam etti.

Müftülüğümüz gençlik koordinatörü M.Emin İçten'nin gençlerle pedal çevirmesi ve onlara öncülük etmesi gençlerimizi hem motive edip hemde bu organizasyonun ilk olduğunu, bu tür etkinlikleri daha da çoğaltılmasını belirtmesi gençlerimizi mutlu edip, Kur'an-ı Kerim eğitimlerinde daha başarılı olacağını mesajını verdi.

Gençlik merkezinde kahvaltı etkinliğinden sonra gençler sportif faaliyetler yaparak güzel zaman geçirdiler.

Günün sonunda Gençlik merkezi müdürü Sevgi Lordoğlu yaptığı açıklamada: İlçe Müftü Vekilimize ve Gençlik korrdinatörüne teşekkür edip gençlerimize milli ve manevi değerlerine sahip, geçmişinde ders alarak geleceğini inşaa edecek güzel gençliğe ihtiyacımız var dedi.

Bu kapsamda Gençlik merkezimiz ve Müftülük olarak bu çalışmalarda üzerimize düşen her sorumlulukta beraber hareket etmeye gayretimizi gösteriyoruz dedi.

 

 

-- Adversting 6 --


ETİKET :  

Tümü