BELEDİYEDEN HALKA AÇIK TOPLANTI…

00:00:00 | 2019-07-13

Doğubayazıt Belediye Meclisi İnegöl caddesinde halka açık toplantı yaparak, Belediyenin 3 aylık çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Eş başkan Yıldız Acar yaptığı açıklamada: “Çalışmalarımızda önceliğimiz demokrasidir. Burada belediye kurumu açısından söylüyorum hiç kimsenin farkı kimliği, dili, dini, ırkı gözetmeksizin herkese eşit seviyede hizmet vereceğiz dedik ve bu şekilde yaklaşıyoruz.

Eğer biz böyle yaklaşırsak hizmet kendiliğinden gelecektir. Halkımızın beklentisi çok fazla ama birde şu açıdan bakmak gerekir bizim elimizde olmayan size vermemiz mümkün değil. Düşünün sizin yanınızda bir kalem yok ama benim yanımda kalem var, yanınızda yoksa eğer yanınızda olmayan bir şeyi siz başkasına veremezsiniz, işte tıkandığımız noktalardan biride budur.

Ekonomik olarak gerçekten belediye sıkıntıda ve elimizde bulunmayanın sizlerle paylaşamamanın üzüntüsü içerisindeyim, ama şuda bir gerçektir ki biz el ele verdiğimizde alanlarda olduğumuzda sürekli birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuzda kararları sizinle beraber aldığımızda üstesinden gelemeyeceğimiz hiç bir şeyinde olmayacağını geçmiş 20 yıllık trafiğimizde ve günümüzde de görüyoruz dedi.

Göreve başladıkları süre içerisinde yapılan çalışmalarla ilgili Birimler tarafından bilgi verildi.

 

Hava koşulların elverişli olmamasına rağmen yoğun ilgi gördü. (Dengi Erdoğan)

 

 

-- Adversting 6 --


ETİKET :  

Tümü